ChatÚžasný Fan club : Icon blogu :
Zápis New sb ZDE Usmívající se Dessy na prodání zadarmo ZDE Dessy na prodání zadarmo od Tecny ZDE

Červen 2012

Stella I♥ Friday

29. června 2012 v 21:15 | Stella |  Stella


MiNi InFo o WinX

25. června 2012 v 18:16 | Stella |  Winx
Winx Club
Winx klub ­je italský animovaný seriál o skupině mladých víl, které pomocí kouzel brání magický svět. V České republice vysílá Winx klub každou sobotu a neděli TV Barrandov v rámci dětského pořadu Animáček.

epizoda 1
Winx klub, to je parta nerozlučných kamarádek, které studují na Alfei - škole pro víly. Musí čelit spoustě nebezpečí jako například zlým čarodějnicím Trix, které je chtějí zničit. Nejsou to jen obyčejné holky, jsou to víly z pohádkových světů! Každá Winx je jiná, nejen svou povahou, ale také magickými schopnostmi a dovednostmi. Poznej jejich tajemství a uvidíš, že je jedna z nich přesně jako TY!

Bloom
Bloom je princezna - Víla Dračího ohně. Je z celé skupiny Winx nejmocnější a tak se nakonec stane vůdcem této party.
StellaStella
Stella je princezna - Víla Zářícího slunce. Pečlivě sleduje poslední módní trendy a za každých okolností musí být nejkrásnější.

FloraFlora
Flora je Víla přírody, kterou nadevše miluje a velice dobře se vyzná v přípravě kouzelných lektvarů.

MusaMusa
Musa je Víla hudby, pro kterou má zvláštní nadání a její náladu často určuje to, jakou hudbu právě poslouchá.

tecnaTecna
Tecna je Víla technologie a je z celé skupiny nejvzdělanější. Vyniká ve všech vědeckých předmětech.

AishaLayla
Aisha je princezna - Víla vln. Bláznivě miluje moře a je sportovně založená, energická a má neobvyklé taneční nadání.

Tyto dívky společně vytvoří Klub Winx, přičemž slovo "winx" je slovní hříčkou - zní podobně jako slovo "wings", křídla.

Něco o Bloom z Winx.cz

25. června 2012 v 17:59 | Stella |  Bloom
bloom¨


BLOOM

Bloom je Víla Dračího ohně. Bloom je z celé skupiny Winx nejmocnější, protože ve svém nitru přechovává Dračí oheň, jenž jí umožňuje zlé čarodějnice porazit. Její nejúčinnější zbraní je vrozená schopnost vycítit nebezpečí, což jí v kombinaci s její bystrostí pomáhá zdolat i ty nejobtížnější výzvy.
Společenský a rodinný původ:
Na počátku první sezony se Bloom domnívá, že je pozemskou bytostí a dcerou Mikea a Vanessy. Velmi záhy se však dozví, že byla v útlém dětství adoptovaná - hasič Mike ji našel uprostřed ohně, který jí naštěstí neublížil. Ve snech se jí zjevuje Daphne, díky níž Bloom zjistí, že je její sestrou. Bloom se také dozví, že je princeznou ztracené planety Domino, na které je ukryt Dračí duch a ona je vílou-strážkyní tohoto pokladu - největší síly Magické dimenze.
Zvláštní charakteristiky:
Ačkoli Bloom zdaleka není nejstarší členkou skupiny, stane se jejím vůdcem díky schopnosti šikovně a pozoruhodně chytře řešit problémy. Inteligence, jež je vlastní všem vílám, je na ní obzvlášť patrná: díky neobyčejné bystrosti si dokáže s každým nebezpečím skvěle poradit a vždy je jako první ochotná pomoci přátelům. Její loajalita je výjimečná a tak by za nic na světě své přátele nezradila, i kdyby se tím sama měla dostat do potíží. I když si něco zoufale moc přeje, je ochotna se toho vzdát, pokud zjistí, že o to stojí také někdo jiný jí blízký.
Je veselé a živé povahy a neustále udržuje ve skupině dobrou náladu, aniž by přitom působila příliš upovídaně nebo domýšlivě. Bloom má úžasnou schopnost probouzet v ostatních odvahu, čehož si její přátelé velmi váží.
Její odhodlanost je tak silná, že nikdy před problémem necouvne a nikdy nedá najevo svůj strach. Čas od času její odhodlání přerůstá v neústupnost a tvrdohlavost, jež se občas projevuje i ve vztahu k jejímu příteli jménem Sky.
Chyby a slabiny:
Ačkoliv je netrpělivost znakem většiny teenagerů, Bloom je opravdu velice netrpělivá a vše by chtěla mít hned.
Na rozdíl od svých přátel až tak nedbá na svůj zevnějšek a nedává si nijak zvlášť záležet na tom, co nosí, a jestli to kluky ohromí. Je si jistá, že vždy vypadá dobře. Přesto se najdou chvíle, kdy dá najevo určitý nedostatek sebevědomí - ale v takových chvílích jí vždy pomůže Stella se svou neuvěřitelnou znalostí všech možných trendů a dobře zásobeným šatníkem, v němž se vždycky najde to správné oblečení pro jakoukoli příležitost.

Něco o Stelle z Winx.cz

25. června 2012 v 17:57 | Stella |  Stella
stella

STELLA

Stella je Víla Zářícího slunce a svou energii čerpá přímo ze slunečního světla. Je průměrná studentka, ale vyniká v gymnastice; cvičí pravidelně, aby byla zdravá a krásná.
Společenský a rodinný původ:
Je vílou Zářícího slunce a princeznou Solarie, planety, kde jsou všichni lidé velmi šťastní a srdeční, je to svět zábavy, jakýsi otevřený zlatý důl, kde všechno září teplými zlatými barvami. Její rodiče se rozvedli a Stella nesnáší svou macechu, protože si myslí, že si vzala jejího otce jen kvůli penězům. Ráda by viděla své rodiče opět spolu, protože je oba má moc ráda. Ví, že v tom její kouzla nic nezmohou, přesto stále doufá, že uvidí rodinu jednoho dne znovu pohromadě… Je Vílou Zářícího Slunce a proto věří, že dokáže mezi rodiči znovu rozžehnout jiskru.
Zvláštní charakteristiky:
Stella je nejlepší kamarádka Bloom, chodí všude spolu a všechno dělají společně. Typické pro Stellu je její srdečné a optimistické založení, takže podle ní má každý problém jednoduché řešení. Přátelé ji poslouchají, přestože vědí, že to, co jim k problému řekne, nemusí být vždycky správné. Je to velmi citlivá dívka, která se stará o potřeby druhých. Mohlo by se zdát, že vzhledem k její marnivosti jde o protimluv, ale když je to potřeba, umí projevit velkou účast a potěšit své přátele, zahrnout je drobnými laskavostmi - uspořádat pro někoho neplánovanou oslavu nebo ho zásobit spoustou překvapivých dárků.
Vrozený optimismus způsobuje, že bere život až trochu příliš lehce a její bezstarostné založení jí dává sílu být stále veselá. Podněcuje své přátele, aby viděli slunné stránky života, baví je kanadskými žertíky a vtipnými poznámkami. Rozhodně je s ní nejvíc legrace a je nejhovornější ze všech víl.
Její největší starostí je, aby byla vždycky oblečená podle poslední módy. Vzhled je pro ni nesmírně důležitý a o módu velmi dbá, radí i svým kamarádkám, jak se oblékat a líčit, je si jistá, že v tomhle oboru má nejrozsáhlejší znalosti ze všech. Přesto, když je to nutné, umí být oddaná a statečná a dokáže riskovat své bezpečí pro záchranu těch, na nichž jí záleží.
Na svém vzhledu si hodně zakládá. Stačí zlomený nehet nebo nepovedený make-up, aby přestala brát školu vážně. Její vizáž ji také zajímá více než zničení oblud poslaných čarodějnicemi.
Slabiny a chyby:
Stella je určite nejkrásnější z Winx, proto je velmi marnivá. Využívá svého vzhledu, aby získala to, co chce. Je ráda středem pozornosti a nenese příliš dobře myšlenku, že by mohla existovat dívka hezčí než ona. Je dost lenivá. Všechno, co si přeje, získává díky zcela nekontrolovaně rozhazovaným penězům, někdy se proto hádají s Bloom, protože ta je naopak na své výdaje velmi opatrná.
Krása jí dodává sebedůvěru, díky tomu je silná a rozhodná, přesto tuší, že tyto vlastnosti nejsou základní vílí charakteristikou, že ty pravé hodnoty jsou jiné a skrývají se v hlubších pocitech.
Většinou si je dost jistá tím, co dělá, ale když jsou okolo kluci, úplně se změní, je náhle vyplašená a nejistá, zvlášť proto, že obrovsky touží po tom, aby ji měli rádi všichni a na všech frontách.

Něco o Floře z Winx.cz

25. června 2012 v 17:54 | Stella |  Flora
flora


FLORA

Flora je Víla přírody a čerpá svoji veškerou energii z květin, rostlin a všelijakých trav. Má hluboké znalosti o všech možných bylinkách, takže se velice dobře vyzná v přípravě kouzelných lektvarů.
Společenský a rodinný původ:
Flora pochází z planety Lynphea. Všichni její obyvatelé jsou mírumilovní a uvolnění, rádi se procházejí po loukách a vdechují vůni květin. Její kvetoucí království je nade vší pochybnost z celé Magické dimenze nejkrásnější.
Zvláštní charakteristiky:
Přes útlý věk se Flora chová z celé skupiny nejdospěleji. Je jednoznačně nejmoudřejší a nejpřemýšlivější ze všech; kdykoli se její přátelé začnou hádat, snaží se jejich spory urovnat. Je pro skupinu velice důležitá, protože ví, kdy v boji proti čarodějnicím vytrvat a kdy se raději zastavit a zamyslet se, jak dál.
Není žádným tajemstvím, že je plachá. Přesto vždycky vyjde najevo, že je z celé skupiny nejlaskavější - a protože moc roztomile mluví, je to znát ještě víc. Má mírnou a společenskou povahu a vždycky se snaží udělat ostatním radost. Je velice pilná, takže se i do učení pustila s vervou. Není vůbec cílevědomá, ale je prostě zvyklá dělat všechno, do čeho se pustí, co nejlépe. Rozhodně je ve skupině ze všech nejpilnější; má ráda čistotu a pořádek, takže mívá uklizeno i v pokoji, který si zdobí květinami a rostlinami všeho druhu.
Chyby a slabiny:
Flora je velice trpělivá a vůbec není marnivá, s jedinou výjimkou: dává si záležet na tom, jakým parfémem se navoní. Je velice roztomilá a tím i trochu naivní, ale protože je zároveň na svůj věk dospělá, vždycky se o sebe dokáže velmi dobře postarat.
Na její planetě jsou tím nejdůležitějším květiny. Proto Floře nijak moc nezáleží na hmotných věcech a na penězích.

Něco o Muse z Winx.cz

25. června 2012 v 17:52 | Stella |  Musa
musa


MUSA

Musa je Víla hudby a čerpá energii z hudby, kterou hraje. Má přirozené nadání pro vyšetřování a dobře si všímá drobností, takže se z ní stala přebornice v řešení záhad a v umění porozumět zákeřným nástrahám, které na skupinu chystají čarodějnice.
Společenský a rodinný původ:
Musa pochází z planety Melodie a má zvláštní nadání pro hudbu, jíž se věnuje celá rodina. Nepochází ze šlechtického prostředí, není princezna jako Bloom, Aisha a Stella. Obyvatelé jejího království jsou velmi trpěliví lidé, kteří celým srdcem milují hudbu - téměř to jediné, co znají a mají rádi.
Zvláštní charakteristiky:
Musa se většinou drží stranou, ale to neznamená, že je nabručená. Je jen tolik zaposlouchaná do hudby, že její náladu často určuje to, jakou hudbu právě poslouchá. Skoro to vypadá, že žije ve svém vlastním světě, kde je hudba základním a nejdůležitějším živlem. Je oblíbená, protože svým detektivním instinktem vždycky odhalí všechna tajemství svých přátel. Na druhou stranu s ní její kamarádky mohou mluvit úplně otevřeně a mají přitom jistotu, že jejich tajemství jsou u ní bezpečně ukrytá.
Ve skupině je tak trochu za kluka - podobně jako Bloom je velice odvážná. Její proměnlivé nálady jí však brání být aktivnější.
Je velice chytrá, stejně jako všechny víly, a chce dosáhnout úspěchu za každou cenu. Proto se učí náramně pilně, aby se jednou stala slavnou hudebnicí a dostála tradicím své rodiny - ale hlavně se učí kvůli své matce.
Chyby a slabiny:
Jejím největším záporem je její náladovost, která se řídí podle toho, jaký druh hudby v sobě právě cítí. Její nálady se často mění: někdy je smutná, když v sobě cítí tklivé blues, jindy zrovna srší energií, když má v sobě více taneční hudby, takže její přátelé o ni často mají starost a jen se dohadují, jaký žánr zrovna prožívá. Je typickým příkladem neustálého sebepochybování, které tak často teenagery trápí. Celkem vzato má z celé skupiny nejpodivnější postoje. Působí trvdohlavě, ačkoli taková ve skutečnosti tak docela není. Prostě vypadá, že si žije ve svém vlastním světě.

Něco o Layle/Aishe z Winx.cz

25. června 2012 v 17:48 | Stella |  Layla

aisha

AISHA

Aisha je Vílou vln: má schopnost ovládat vodu a magickou tekutinu (zvanou "Morphix"), která slouží k chytání nepřátel do pasti nebo, při jiných příležitostech, se z ní dají vyrábět různé užitečné věci. Je sportovně založená, energická a má neobvyklé taneční nadání (její chůze je vždy velmi elegantní).
Společenský a rodinný původ:
Aisha je princezna z planety Andros, je dcerou tamních vládců. Její planetu téměř zcela zničila voda, která obklopuje obydlené části země. Žijí tam mořské panny, magické strážkyně těchto vod a věrní spojenci Aishiných rodičů. Její rodina vede život vázaný velmi přísnými pravidly (například ji přinutili, aby si vzala chlapce, kterého vůbec neznala). Proto Aisha s rodiči často jedná vznětlivě a vzpurně. Rozumí sice tomu, co po ní rodiče vyžadují, ale nesouhlasí s tím, jak s ní jednají. Ale protože je velice citlivá, pořád si uvědomuje, že rodiče dělají vše pro její dobro, ačkoli tím někdy narušují její svobodu.
Zvláštní charakteristiky:
Aisha bláznivě miluje moře a všechny možné sporty: plave, tančí a věnuje se umělecké gymnastice. Ve všech sportovních disciplínách vyniká díky své eleganci a energii, kterou umí vyjádřit za všech okolností. Poté, co se stala vílou, dokázala výborně spojit svou tělesnou zdatnost s kouzelnictvím. V bitvě vyniká její fyzická odolnost a výbušná energie; svoji statečnost neustále dokazuje tím, že bojuje v první linii.
Chyby a slabiny:
Má neústupnou povahu a naštve se, kdykoli narazí na nespravedlnost, která si žádá potrestání. V tomto smyslu je idealistkou, zejména když se jedná o ochranu slabších. Jako princezna si je vědoma své role na planetě Andros, ale umí s tou odpovědností vycházet klidně a vyrovnaně. Umí si i dopřát odpočinek a klidné prázdniny, a to zejména, když je se svými přáteli.

Něco o Tecně z Winx.cz

25. června 2012 v 17:46 | Stella |  Tecna

TECNA

Tecna je Vílou technologie a čerpá energii ze všech technologických a energetických zdrojů. Je z celé skupiny nejvzdělanější a vyniká ve všech vědeckých předmětech.
TTecna :
tecna
Tecna je Vílou technologie a čerpá energii ze všech technologických a energetických zdrojů. Je z celé skupiny nejvzdělanější a vyniká ve všech vědeckých předmětech.
Společenský a rodinný původ:
Tecna pochází ze Zenithu, technologického království, kde se všechno soustředí na vědecký pokrok. Její rodiče do ní vkládají velké naděje a Tecna se chce stát nejlepší vílou technologie. Co se týče technologií, její království je z celé Magické dimenze nejvyspělejší; je to svého druhu nový svět, v němž hraje hlavní roli věda, kterou tamní obyvatelé považují za to nejdůležitější. Díky tomu získávají stále nové schopnosti.

Zvláštní charakteristiky:
Výborná znalost vědy pomáhá Tecně sestrojovat přístroje, jejichž pomocí dostává sebe i své přátele z průšvihů. Je velice sebevědomá a vždycky ví, co chce a co nechce, ačkoli to občas její přátele trochu štve. Je tak velmi štědrá a když si někdo z jejích blízkých něco přeje, dokáže ho překvapit nějakým neobyčejným vynálezem, ze kterého mají všichni velkou radost. Hodně spoléhá na vědu a na logiku, což jí někdy brání v prožívání pocitů, ale ke skupině zjevně chová velkou náklonnost.
Je velice cílevědomá a hrdá na svůj původ, což ji žene pořád výše a kupředu; je přesvědčena, že zná správnou odpověď na každou otázku a silně pociťuje tíhu odpovědnosti za to, že má ve všech směrech vynikat.
Chyby a slabiny:
Tecna je velice puntičkářská, chodí všude včas a nesnáší, když na ni lidé musejí čekat. Nikdy nepociťuje příliš velké vzrušení nebo úzkost, protože její pocity jsou omezené. Protože je tak puntičkářská, je vždycky velice dobře upravená, ačkoli její upravenost se hodně liší od Flořiny - je podstatně víc strohá.
Protože se z celé skupiny nejvíce věnuje technologiím, vlastní nejvíc technologicky vychytaných přístrojů. Díky tomu je velice trendy. Není však tak přitažlivá jako Stella.

New Musa Facebook

25. června 2012 v 17:35 | Stella |  Musa
Můj výkon xD
photo edited for free at www.pizap.com